Dres
10
čvc 3, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 6, 2020

5. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
4
V základní sestavě
5
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
501
Hodnocení
6,13
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída čvn 15, 2024 Vysoká nad Labem P 5 - 2 90 2 0 0 6,7
  2. 1. A třída čvn 9, 2024 Třebechovice pod Orebem V 6 - 0 90 1 0 0 8,5
  3. 1. A třída čvn 2, 2024 Sokol Stěžery V 0 - 6 87 3 0 0 10,0
  4. 1. A třída kvě 26, 2024 Nové Město nad Metují V 2 - 0 80 0 0 0 7,1
  5. 1. A třída kvě 18, 2024 Nový Hradec Králové R 1 - 1 95 0 0 0 6,0
  6. 1. A třída kvě 12, 2024 Slovan Broumov V 8 - 2 ×4 80 4 0 0 10,0
  7. 1. A třída kvě 8, 2024 Bystřian Kunčice P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
  8. 1. A třída kvě 4, 2024 Roudnice R 1 - 1 94 0 0 0 6,1
  9. 1. A třída dub 28, 2024 Trutnov "B" V 3 - 1 96 2 1 0 8,4
  10. 1. A třída dub 21, 2024 Vrchlabí R 1 - 1 94 1 1 0 6,9
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 501 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
501 501
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,13 6,13

Útok

Góly
4 0,72
Góly ze hry
3 0,54
Góly z penalt
1 0,18

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,26
Obdržené góly na hřišti
11 1,98
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,72
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,18

Disciplína

Žluté karty
1 0,18
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 65 % 61 % Hodnocení 54 % Vytíženost Disciplína 33 % Obrana 37 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 64501106,13
5. liga 64501106,13
Sokol Železnice 2025/2026 27112 009606,13
Sokol Železnice 2024/2025 1791 4161116,44
VOTROK Krajský přebor 1791 4161116,44
Sokol Železnice 2023/2024 28292 441507,62
1. A třída 28292 441507,62
Sokol Železnice 2022/2023 28232 465707,40
AM GNOL 1. A třída 28232 465707,40
Sokol Železnice 2021/2022 26222 146507,63
Sokol Železnice 2020/2021 76443107,54
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení