Dres
13
zář 13, 2002
24 let
Země
UKRUkrajina
V klubu od
čvc 28, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
2
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
729
Hodnocení
6,66
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída zář 28, 2024 Bystřian Kunčice V 3 - 1 96 0 0 0 7,1
  2. AGRO CS 1. A třída zář 25, 2024 Trutnov "B" V 6 - 1 91 0 0 0 7,1
  3. AGRO CS 1. A třída zář 22, 2024 Roudnice P 8 - 2 90 0 1 0 3,6
  4. AGRO CS 1. A třída zář 7, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" V 0 - 2 93 0 0 0 7,3
  5. AGRO CS 1. A třída srp 31, 2024 Velichovky V 5 - 0 91 0 1 0 7,1
  6. AGRO CS 1. A třída srp 24, 2024 Třebechovice pod Orebem P 3 - 1 87 0 0 0 5,3
  7. AGRO CS 1. A třída srp 11, 2024 Vrchlabí P 7 - 3 90 0 0 0 4,9
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 729 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
729 729
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,66 6,66

Útok

Góly
2 0,25
Góly ze hry
2 0,25
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,35
Obdržené góly na hřišti
15 1,85
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,49
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,25

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 72 % 86 % Hodnocení 88 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 49 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 82729006,66
AGRO CS 6. liga 82729006,66
Náchod 2025/2026 133900206,61
Sokol Stěžery 2024/2025 1541 369306,68
AGRO CS 1. A třída 1541 369306,68
Nový Hradec Králové 2024/2025 1401 270205,91
AGRO CS 1. A třída 1401 270205,91
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení