Dres
12
lis 28, 2002
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 7, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
2
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
616
Hodnocení
6,09
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B srp 10, 2025 Náchod "B" P 3 - 2 93 1 1 0 5,6
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 17, 2023 Sokol Stará Paka V 2 - 3 92 0 0 0 6,7
  3. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 11, 2023 Slavoj Skřivany P 1 - 1 90 0 0 0 6,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 4, 2023 Dvůr Králové nad Labem "B" V 0 - 3 79 0 0 0 7,3
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 27, 2023 Kopidlno P 0 - 1 95 0 1 0 4,8
  6. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 20, 2023 Rudník V 1 - 4 90 2 0 0 9,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 13, 2023 Jičín "B" V 0 - 2 91 1 0 0 8,8
  8. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 6, 2023 Vrchlabí "B" V 2 - 0 82 0 0 0 7,3
  9. JAKO 1. B třída - skupina A dub 28, 2023 Nová Paka P 4 - 1 93 0 0 0 5,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina A dub 22, 2023 Sparta Úpice V 2 - 0 80 0 0 0 7,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 616 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
616 616
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,09 6,09

Útok

Góly
2 0,29
Góly ze hry
2 0,29
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 0,88
Obdržené góly na hřišti
14 2,05
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −1,17
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,15

Disciplína

Žluté karty
2 0,29
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 55 % 56 % Hodnocení 66 % Vytíženost Disciplína 20 % Obrana 34 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2026/2027 82616206,09
5. liga 82616206,09
Třebechovice pod Orebem 2025/2026 2191 839606,29
Třebechovice pod Orebem 2024/2025 1561 355106,45
AGRO CS 1. A třída 1561 355106,45
Slavia Hradec Králové "B" 2024/2025 132620206,15
Cidlina Nový Bydžov 2023/2024 34122 180106,66
Fortuna Divize C 90107005,90
Cidlina Nový Bydžov 2022/2023 1761 319107,11
Třebechovice pod Orebem 2021/2022 1141 005006,14
AM GNOL 1. A třída 1141 005006,14
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení