Dres
12
lis 28, 2002
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 7, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
2
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
616
Hodnocení
6,09
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída srp 19, 2023 Sokol Stěžery R 3 - 3 48 0 0 0 5,7
  2. 1. A třída srp 17, 2023 Nový Hradec Králové P 1 - 2 93 0 0 0 5,2
  3. 1. A třída srp 12, 2023 Nové Město nad Metují V 0 - 2 74 0 0 0 7,2
  4. AM GNOL 1. A třída čvn 11, 2022 Sobotka V 7 - 2 91 1 0 0 8,2
  5. AM GNOL 1. A třída čvn 5, 2022 Solnice P 7 - 0 90 0 0 0 4,8
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 28, 2022 Bystřian Kunčice V 4 - 3 92 1 0 0 7,8
  7. AM GNOL 1. A třída kvě 21, 2022 Nové Město nad Metují V 1 - 2 93 0 0 0 6,8
  8. AM GNOL 1. A třída kvě 14, 2022 Náchod "B" V 3 - 1 92 0 0 0 7,0
  9. AM GNOL 1. A třída kvě 8, 2022 Roudnice P 9 - 3 90 0 0 0 4,8
  10. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2022 Týniště nad Orlicí P 5 - 1 91 0 0 0 4,9
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 616 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
616 616
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,09 6,09

Útok

Góly
2 0,29
Góly ze hry
2 0,29
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 0,88
Obdržené góly na hřišti
14 2,05
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −1,17
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,15

Disciplína

Žluté karty
2 0,29
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 55 % 56 % Hodnocení 66 % Vytíženost Disciplína 20 % Obrana 34 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2026/2027 82616206,09
5. liga 82616206,09
Třebechovice pod Orebem 2025/2026 2191 839606,29
Třebechovice pod Orebem 2024/2025 1561 355106,45
AGRO CS 1. A třída 1561 355106,45
Slavia Hradec Králové "B" 2024/2025 132620206,15
Cidlina Nový Bydžov 2023/2024 34122 180106,66
Fortuna Divize C 90107005,90
Cidlina Nový Bydžov 2022/2023 1761 319107,11
Třebechovice pod Orebem 2021/2022 1141 005006,14
AM GNOL 1. A třída 1141 005006,14
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení