Wagenknecht Marek

SK Lázně Bělohrad
Dres
6
bře 9, 2003
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 20, 2021

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
8
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
596
Hodnocení
6,93
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor lis 4, 2023 Libčany P 2 - 0 95 0 0 0 5,0
  2. VOTROK Krajský přebor říj 29, 2023 Jaroměř R 2 - 2 86 1 1 0 6,6
  3. VOTROK Krajský přebor říj 22, 2023 Týniště nad Orlicí P 3 - 1 95 0 0 0 5,0
  4. VOTROK Krajský přebor říj 15, 2023 Česká Skalice V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  5. VOTROK Krajský přebor říj 8, 2023 Sokol Třebeš P 2 - 1 82 0 0 0 5,6
  6. VOTROK Krajský přebor říj 1, 2023 Jiskra Hořice P 3 - 2 101 0 0 0 5,1
  7. VOTROK Krajský přebor zář 24, 2023 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 1 94 0 1 0 4,8
  8. VOTROK Krajský přebor zář 17, 2023 Spartak Police nad Metují P 3 - 0 92 0 0 0 5,0
  9. VOTROK Krajský přebor zář 13, 2023 Solnice P 6 - 0 91 0 0 0 4,8
  10. VOTROK Krajský přebor zář 10, 2023 Červený Kostelec R 0 - 0 93 0 0 0 6,3
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 596 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
596 596
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,93 6,93

Útok

Góly
2 0,30
Góly ze hry
2 0,30
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
21 3,17
Obdržené góly na hřišti
6 0,91
Rozdíl skóre na hřišti
15 2,27
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,45

Disciplína

Žluté karty
1 0,15
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 87 % 95 % Hodnocení 53 % Vytíženost Disciplína 32 % Obrana 85 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2025/2026 92655106,92
Lázně Bělohrad 2024/2025 1861 540106,92
AGRO CS 1. A třída 1861 540106,92
Lázně Bělohrad 2023/2024 2732 185505,87
Lázně Bělohrad 2022/2023 29122 453107,08
AM GNOL 1. A třída 29122 453107,08
Lázně Bělohrad 2021/2022 2582 155406,34
AM GNOL 1. A třída 2582 155406,34
Lázně Bělohrad 2017/2018 10800
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení