Čechovič Štěpán

MFK Trutnov
Dres
14
kvě 3, 2003
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 4, 2022

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
763
Hodnocení
6,32
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 11, 2025 Horní Ředice V 3 - 1 92 0 0 0 7,0
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 3, 2025 Kosmonosy P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 27, 2025 Spartak Police nad Metují P 0 - 1 96 0 0 0 5,2
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 19, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 0 - 2 92 0 0 0 7,3
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 16, 2025 Přepeře V 0 - 1 87 0 0 0 7,1
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 13, 2025 Brandýs nad Labem V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 6, 2025 Dobrovice V 4 - 0 93 0 0 0 7,4
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 29, 2025 Chrudim P 5 - 3 49 0 0 0 5,8
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 23, 2025 Vysoké Mýto P 1 - 2 97 0 0 0 5,2
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 9, 2025 Benešov P 1 - 2 95 0 0 0 5,2
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 763 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
763 763
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,32 6,32

Útok

Góly
1 0,12
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,65
Obdržené góly na hřišti
11 1,30
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,35
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,24

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 59 % 68 % Hodnocení 79 % Vytíženost Disciplína 41 % Obrana 66 %

Sezóny

Ročníky
Trutnov 2026/2027 91763106,32
Trutnov 2025/2026 2752 072306,27
Trutnov 2024/2025 2932 358106,09
Trutnov 2023/2024 3032 536306,04
Fortuna Divize C 3032 536306,04
Trutnov 2022/2023 2641 736206,36
Fortuna Divize C 2641 736206,36
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení