Čechovič Štěpán

MFK Trutnov
Dres
14
kvě 3, 2003
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 4, 2022

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
763
Hodnocení
6,32
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C lis 11, 2023 Vysoké Mýto V 3 - 2 68 0 0 0 6,2
  2. Fortuna Divize C lis 4, 2023 Benešov V 0 - 1 95 0 0 0 7,1
  3. Fortuna Divize C říj 28, 2023 Turnov P 1 - 2 58 0 0 0 5,4
  4. Fortuna Divize C říj 22, 2023 Benátky nad Jizerou P 3 - 1 79 0 0 0 5,3
  5. Fortuna Divize C říj 14, 2023 Velké Hamry R 1 - 1 95 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C říj 7, 2023 Slavia Hradec Králové P 1 - 0 87 0 0 0 5,2
  7. Fortuna Divize C zář 30, 2023 Hlinsko V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  8. Fortuna Divize C zář 23, 2023 Kosmonosy P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  9. Fortuna Divize C zář 16, 2023 Letohrad V 6 - 1 93 1 0 0 8,2
  10. Fortuna Divize C zář 9, 2023 Dobrovice P 3 - 2 96 0 0 0 5,2
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 763 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
763 763
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,32 6,32

Útok

Góly
1 0,12
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,65
Obdržené góly na hřišti
11 1,30
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,35
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,24

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 59 % 68 % Hodnocení 79 % Vytíženost Disciplína 41 % Obrana 66 %

Sezóny

Ročníky
Trutnov 2026/2027 91763106,32
Trutnov 2025/2026 2752 072306,27
Trutnov 2024/2025 2932 358106,09
Trutnov 2023/2024 3032 536306,04
Fortuna Divize C 3032 536306,04
Trutnov 2022/2023 2641 736206,36
Fortuna Divize C 2641 736206,36
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení