Dres
15
kvě 21, 2003
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 4, 2025

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
845
Hodnocení
6,23
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor bře 29 Vrchlabí R 2 - 2 98 1 0 0 7,0
  2. STARMON Krajský přebor bře 22 Červený Kostelec R 1 - 1 95 0 0 0 6,1
  3. STARMON Krajský přebor bře 15 Jičín R 1 - 1 83 0 0 0 6,0
  4. STARMON Krajský přebor bře 8 Sokol Třebeš V 1 - 0 97 0 1 0 6,7
  5. STARMON Krajský přebor lis 15, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" V 5 - 0 75 0 0 0 7,4
  6. STARMON Krajský přebor lis 8, 2025 Libčany R 2 - 2 92 0 1 0 5,7
  7. STARMON Krajský přebor lis 2, 2025 Dobruška V 2 - 0 83 1 0 0 8,8
  8. STARMON Krajský přebor říj 26, 2025 Sokol Železnice V 1 - 4 85 0 0 0 7,0
  9. STARMON Krajský přebor říj 18, 2025 Jaroměř R 0 - 0 59 0 1 0 5,6
  10. STARMON Krajský přebor říj 12, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 1 - 3 89 1 0 0 8,5
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 845 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
845 845
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,23 6,23

Útok

Góly
3 0,32
Góly ze hry
3 0,32
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,07
Obdržené góly na hřišti
14 1,49
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,43
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,32

Disciplína

Žluté karty
5 0,53
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 57 % 68 % Hodnocení 90 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 55 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2026/2027 93845506,23
5. liga 93845506,23
Týniště nad Orlicí 2025/2026 3052 509906,21
Nový Hradec Králové 2024/2025 30162 748406,40
AGRO CS 1. A třída 30162 748406,40
Nový Hradec Králové 2023/2024 2821 792106,27
1. A třída 2821 792106,27
Nový Hradec Králové 2022/2023 2611 664416,13
AM GNOL 1. A třída 2611 664416,13
Nový Hradec Králové 2021/2022 5199005,96
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení