Novák Josef

Konec kariéry
čvn 26, 2003
23 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
1
Ze střídačky
6
Odehrané minuty
267
Hodnocení
6,31
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 1. A třída kvě 18, 2024 Třebechovice pod Orebem V 4 - 0 81 2 0 0 9,9
  2. 1. A třída kvě 11, 2024 Sokol Stěžery V 3 - 1 48 1 1 0 7,4
  3. 1. A třída kvě 4, 2024 Vysoká nad Labem P 2 - 5 45 0 0 0 5,1
  4. 1. A třída dub 27, 2024 Nový Hradec Králové P 3 - 5 73 1 0 0 7,1
  5. 1. A třída dub 21, 2024 Slovan Broumov P 4 - 3 85 0 1 0 5,0
  6. 1. A třída dub 13, 2024 Roudnice P 1 - 5 54 0 1 0 5,0
  7. 1. A třída dub 6, 2024 Trutnov "B" P 2 - 1 78 0 0 0 5,6
  8. 1. A třída bře 30, 2024 Vrchlabí R 2 - 2 86 1 0 0 7,3
  9. 1. A třída bře 24, 2024 Sokol Třebeš "B" P 2 - 1 65 1 0 0 6,7
  10. 1. A třída bře 16, 2024 Miletín V 8 - 0 63 1 0 0 8,3
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 267 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
6 6
Odehrané minuty
267 267
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,31 6,31

Útok

Góly
1 0,34
Góly ze hry
1 0,34
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 3,71
Obdržené góly na hřišti
7 2,36
Rozdíl skóre na hřišti
4 1,35
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 88 % 76 % Hodnocení 35 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 42 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2024/2025 71267006,31
Nové Město nad Metují 2023/2024 1891 163306,24
1. A třída 1891 163306,24
Nové Město nad Metují 2022/2023 1701 070106,01
AM GNOL 1. A třída 1701 070106,01
Nové Město nad Metují 2021/2022 1911 063005,92
AM GNOL 1. A třída 1911 063005,92
Nové Město nad Metují 2020/2021 3073005,80
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení