Novák Josef

Konec kariéry
čvn 26, 2003
23 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
1
Ze střídačky
6
Odehrané minuty
267
Hodnocení
6,31
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AM GNOL 1. A třída dub 15, 2023 Nový Hradec Králové V 1 - 1 23 0 0 0 6,4
  2. AM GNOL 1. A třída dub 9, 2023 Lázně Bělohrad P 6 - 1 45 0 0 0 5,7
  3. AM GNOL 1. A třída dub 1, 2023 Sokol Železnice P 0 - 1 73 0 0 0 5,3
  4. AM GNOL 1. A třída lis 12, 2022 Miletín P 0 - 2 62 0 0 0 5,3
  5. AM GNOL 1. A třída lis 6, 2022 Česká Skalice V 2 - 4 93 0 0 0 7,0
  6. AM GNOL 1. A třída říj 29, 2022 Roudnice P 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  7. AM GNOL 1. A třída říj 22, 2022 Lokomotiva Hradec Králové P 6 - 3 92 0 0 0 5,0
  8. AM GNOL 1. A třída zář 11, 2022 Lázně Bělohrad P 0 - 5 25 0 0 0 5,9
  9. AM GNOL 1. A třída zář 4, 2022 Sokol Železnice P 2 - 0 68 0 0 0 5,3
  10. AM GNOL 1. A třída srp 27, 2022 Náchod "B" V 5 - 0 63 0 0 0 7,3
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 267 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
6 6
Odehrané minuty
267 267
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,31 6,31

Útok

Góly
1 0,34
Góly ze hry
1 0,34
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 3,71
Obdržené góly na hřišti
7 2,36
Rozdíl skóre na hřišti
4 1,35
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 88 % 76 % Hodnocení 35 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 42 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2024/2025 71267006,31
Nové Město nad Metují 2023/2024 1891 163306,24
1. A třída 1891 163306,24
Nové Město nad Metují 2022/2023 1701 070106,01
AM GNOL 1. A třída 1701 070106,01
Nové Město nad Metují 2021/2022 1911 063005,92
AM GNOL 1. A třída 1911 063005,92
Nové Město nad Metují 2020/2021 3073005,80
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení