Včelák Matyáš

SK Bystřian Kunčice
Dres
10
čvn 28, 2003
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 26, 2022

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
1
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
553
Hodnocení
6,27
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Třebechovice pod Orebem P 2 - 1 60 0 0 0 6,0
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 24, 2025 Vrchlabí P 1 - 3 84 0 0 0 5,3
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 10, 2025 Černilov P 2 - 5 92 0 0 0 5,0
  4. AGRO CS 1. A třída kvě 4, 2025 Kopidlno R 2 - 2 95 0 1 0 5,7
  5. AGRO CS 1. A třída dub 26, 2025 Nový Hradec Králové V 2 - 0 70 0 0 0 7,0
  6. AGRO CS 1. A třída dub 19, 2025 Trutnov "B" V 2 - 1 92 0 0 0 6,8
  7. AGRO CS 1. A třída dub 13, 2025 Velichovky P 3 - 2 94 0 0 0 5,3
  8. AGRO CS 1. A třída dub 5, 2025 Slavia Hradec Králové "B" V 4 - 3 48 0 0 0 7,0
  9. AGRO CS 1. A třída bře 29, 2025 Sokol Třebeš "B" P 4 - 1 74 0 0 0 5,0
  10. AGRO CS 1. A třída bře 15, 2025 Sokol Stěžery P 3 - 1 75 0 0 0 5,7
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 553 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
553 553
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,27 6,27

Útok

Góly
1 0,16
Góly ze hry
1 0,16
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 3,09
Obdržené góly na hřišti
15 2,44
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,65
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 79 % 63 % Hodnocení 72 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 31 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2026/2027 61553006,27
AGRO CS 6. liga 61553006,27
Bystřian Kunčice 2025/2026 2211 915406,20
AGRO CS 1. A třída 2211 915406,20
Bystřian Kunčice 2024/2025 2331 960505,85
AGRO CS 1. A třída 2331 960505,85
Bystřian Kunčice 2023/2024 1971 568106,32
1. A třída 1971 568106,32
Bystřian Kunčice 2022/2023 2572 177306,49
AM GNOL 1. A třída 2572 177306,49
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení