Chládek Miroslav

FK Turnov
Dres
4
čvn 11, 2003
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 3, 2023

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
8
Góly
2
V základní sestavě
6
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
541
Hodnocení
6,44
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 22 Dobrovice V 3 - 0 92 0 0 0 7,4
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 15 Čáslav R 1 - 1 96 0 1 0 5,6
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 8 Náchod V 1 - 0 89 0 1 0 6,7
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Trutnov V 3 - 2 93 0 0 0 6,9
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 8, 2025 Kosmonosy V 1 - 2 24 0 0 0 6,1
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 2, 2025 Svitavy R 3 - 3 23 0 0 0 6,0
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 25, 2025 Hlinsko P 7 - 1 76 0 0 0 5,0
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 19, 2025 Brandýs nad Labem R 2 - 2 77 0 0 0 6,7
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11, 2025 Horní Ředice P 3 - 1 94 0 0 0 5,0
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 5, 2025 Spartak Police nad Metují V 6 - 0 22 0 0 0 6,2
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 541 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
541 541
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,44 6,44

Útok

Góly
2 0,33
Góly ze hry
2 0,33
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 2,33
Obdržené góly na hřišti
10 1,66
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,67
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,17
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 79 % 75 % Hodnocení 58 % Vytíženost Disciplína 35 % Obrana 50 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2026/2027 82541106,44
Turnov 2025/2026 3012 371606,22
Turnov 2024/2025 2402 184506,24
Turnov 2023/2024 2402 111116,08
Fortuna Divize C 2402 111116,08
Turnov 2022/2023 1401 122105,85
Fortuna Divize C 1401 122105,85
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení