Dres
3
zář 5, 2003
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 16, 2020

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
800
Hodnocení
6,19
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 5, 2024 Náchod P 5 - 6 56 0 0 0 4,9
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 2, 2024 Jičín V 3 - 0 87 0 0 0 7,3
  3. VOTROK Krajský přebor kvě 25, 2024 Libčany V 0 - 2 93 0 0 0 7,3
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 17, 2024 Jaroměř P 2 - 3 95 0 0 0 5,1
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 12, 2024 Týniště nad Orlicí P 4 - 1 65 0 0 0 5,1
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 5, 2024 Česká Skalice V 3 - 1 88 0 0 0 7,0
  7. VOTROK Krajský přebor dub 28, 2024 Lázně Bělohrad V 1 - 3 94 0 0 0 7,1
  8. VOTROK Krajský přebor dub 21, 2024 Sokol Třebeš P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
  9. VOTROK Krajský přebor dub 14, 2024 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 3 94 0 0 0 5,0
  10. VOTROK Krajský přebor dub 7, 2024 Spartak Police nad Metují P 7 - 0 45 0 0 0 5,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 800 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
800 800
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,19 6,19

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,46
Obdržené góly na hřišti
11 1,24
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,23
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,45

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 57 % 66 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 66 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Hořice 2026/2027 91800006,19
5. liga 91800006,19
Jiskra Hořice 2025/2026 2602 357106,63
AGRO CS 1. A třída 2602 357106,63
Jiskra Hořice 2024/2025 3022 130305,81
Jiskra Hořice 2023/2024 3012 471005,67
Jiskra Hořice 2022/2023 2611 477005,78
Jiskra Hořice 2021/2022 3022 448205,97
Jiskra Hořice 2020/2021 90466005,58
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení