Novák Jan

Bez angažmá
říj 1, 2003
23 let
Země
CZEČesko

AGRO CS 1. A třída 2024/2025

Zápasy
12
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
915
Hodnocení
5,78
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída srp 17, 2024 Sokol Stěžery R 2 - 2 93 0 1 0 5,6
  2. AGRO CS 1. A třída srp 10, 2024 Kostelec nad Orlicí P 5 - 0 91 0 1 0 4,5
  3. 1. A třída čvn 14, 2024 Třebechovice pod Orebem R 3 - 3 94 0 0 0 6,0
  4. 1. A třída čvn 2, 2024 Nové Město nad Metují V 0 - 3 91 1 0 0 8,4
  5. 1. A třída kvě 19, 2024 Slovan Broumov P 5 - 3 98 0 0 0 5,0
  6. 1. A třída kvě 8, 2024 Sokol Železnice V 3 - 0 91 0 0 0 7,4
  7. 1. A třída kvě 4, 2024 Trutnov "B" P 4 - 2 87 1 0 0 6,0
  8. 1. A třída dub 27, 2024 Vrchlabí V 3 - 2 49 0 0 0 6,2
  9. 1. A třída dub 19, 2024 Sokol Třebeš "B" P 2 - 1 92 0 0 0 5,3
  10. 1. A třída dub 13, 2024 Miletín V 4 - 2 46 0 0 0 6,2
2024/2025 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 915 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
915 915
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,78 5,78

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
21 2,07
Obdržené góly na hřišti
37 3,64
Rozdíl skóre na hřišti
−16 −1,57
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
4 0,39
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 60 % 23 % Hodnocení 59 % Vytíženost Disciplína 11 % Obrana 9 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2024/2025 121915405,77
Bystřian Kunčice 2023/2024 2562 015406,04
1. A třída 2562 015406,04
Bystřian Kunčice 2022/2023 21121 729616,49
AM GNOL 1. A třída 21121 729616,49
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení