Lupoměský Petr

FK Přepeře
Dres
27
říj 11, 2003
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 1, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
539
Hodnocení
6,83
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 14 Chlumec nad Cidlinou R 1 - 1 96 0 0 0 6,1
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Dobrovice V 2 - 1 96 0 0 0 6,8
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 9, 2025 Čáslav R 0 - 0 96 0 0 0 6,3
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 1, 2025 Náchod V 3 - 2 66 0 0 0 6,9
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 26, 2025 Trutnov P 3 - 2 35 0 0 0 5,9
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 12, 2025 Svitavy V 0 - 4 54 0 0 0 6,8
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 4, 2025 Hlinsko R 3 - 3 100 0 0 0 6,1
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 27, 2025 Brandýs nad Labem V 1 - 2 95 0 0 0 6,9
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 20, 2025 Horní Ředice V 3 - 0 94 0 0 0 7,4
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 6, 2025 Turnov P 1 - 2 39 0 0 0 5,2
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 539 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
539 539
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,83 6,83

Útok

Góly
1 0,17
Góly ze hry
1 0,17
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 3,34
Obdržené góly na hřišti
7 1,17
Rozdíl skóre na hřišti
13 2,17
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,33

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 82 % 92 % Hodnocení 58 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 71 %

Sezóny

Ročníky
Přepeře 2026/2027 71539006,83
Přepeře 2025/2026 2712 137106,29
Slovan Liberec 2022/2023 2971 936006,96
Fortuna Divize C 2971 936006,96
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení