Dres
12
pro 19, 2003
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 26, 2020

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
3
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
643
Hodnocení
6,93
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída bře 24, 2024 Vrchlabí V 1 - 4 94 0 0 0 7,1
  2. 1. A třída bře 16, 2024 Sokol Třebeš "B" V 4 - 1 90 0 0 0 7,0
  3. 1. A třída lis 11, 2023 Kostelec nad Orlicí P 2 - 5 94 0 0 0 4,9
  4. 1. A třída lis 4, 2023 Slavia Hradec Králové "B" R 2 - 2 79 0 0 0 6,5
  5. 1. A třída říj 28, 2023 Bystřian Kunčice V 2 - 1 92 0 0 0 6,8
  6. 1. A třída říj 22, 2023 Sokol Železnice P 4 - 2 93 0 0 0 5,0
  7. 1. A třída říj 14, 2023 Třebechovice pod Orebem V 5 - 2 91 1 0 0 8,6
  8. 1. A třída zář 23, 2023 Vysoká nad Labem P 3 - 2 93 0 0 0 5,3
  9. 1. A třída zář 17, 2023 Slovan Broumov P 1 - 0 96 0 0 0 5,2
  10. 1. A třída zář 9, 2023 Roudnice V 1 - 0 93 0 1 0 6,7
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 643 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
643 643
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,93 6,93

Útok

Góly
3 0,42
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
3 0,42

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 2,80
Obdržené góly na hřišti
11 1,54
Rozdíl skóre na hřišti
9 1,26
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 84 % 92 % Hodnocení 78 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 64 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2026/2027 73643006,93
AGRO CS 6. liga 73643006,93
Nový Hradec Králové 2025/2026 2141 796006,56
AGRO CS 1. A třída 2141 796006,56
Nový Hradec Králové 2024/2025 2021 742205,93
AGRO CS 1. A třída 2021 742205,93
Nový Hradec Králové 2023/2024 2632 213206,34
1. A třída 2632 213206,34
Nový Hradec Králové 2022/2023 2001 191106,11
AM GNOL 1. A třída 2001 191106,11
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení