Sedlák Šimon

Bez angažmá
pro 15, 2003
22 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
27
Góly
1
V základní sestavě
26
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 438
Hodnocení
6,11
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 29, 2024 Horní Ředice V 0 - 5 91 0 0 0 7,5
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 21, 2024 Kosmonosy R 1 - 1 52 0 0 0 6,4
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 7, 2024 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 3 - 1 96 0 0 0 7,0
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 1, 2024 Trutnov V 1 - 6 94 0 0 0 7,2
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 25, 2024 Dobrovice R 1 - 1 97 0 0 0 6,1
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 17, 2024 Brandýs nad Labem P 5 - 1 93 0 0 0 4,9
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 10, 2024 Vysoké Mýto P 2 - 0 68 0 0 0 5,3
  8. Fortuna Divize C čvn 15, 2024 Vysoké Mýto P 1 - 2 62 0 0 0 6,4
  9. Fortuna Divize C čvn 8, 2024 Benešov V 1 - 2 98 0 1 0 6,4
  10. Fortuna Divize C čvn 1, 2024 Turnov R 2 - 2 95 0 0 0 6,0
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 438 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
27 27
V základní sestavě
26 26
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 438 2 438
Kapitánem
24 24
Hodnocení
6,11 6,11

Útok

Góly
1 0,04
Góly ze hry
1 0,04
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
42 1,55
Obdržené góly na hřišti
45 1,66
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,11
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,22

Disciplína

Žluté karty
3 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 61 % Hodnocení 91 % Vytíženost Disciplína 53 % Obrana 40 %

Sezóny

Ročníky
Chrudim 2024/2025 2712 438306,11
Chrudim 2023/2024 1801 451506,02
Fortuna Divize C 1801 451506,02
Chrudim 2022/2023 2752 473316,20
Fortuna Divize C 2752 473316,20
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení