Pešek Libor

FC Hlinsko
Dres
14
úno 10, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 15, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
707
Hodnocení
6,20
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 21 Kosmonosy V 5 - 1 90 0 0 0 7,0
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 15 Svitavy P 4 - 3 89 0 0 0 5,2
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 8 Chlumec nad Cidlinou P 3 - 2 50 0 0 0 5,8
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 14, 2025 Kosmonosy P 2 - 4 91 0 0 0 5,0
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 8, 2025 Spartak Police nad Metují P 4 - 1 92 0 1 0 4,6
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 1, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 3 - 2 94 0 0 0 6,8
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 25, 2025 Trutnov V 0 - 1 96 0 0 0 7,1
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 18, 2025 Dobrovice V 1 - 0 93 0 0 0 7,1
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 10, 2025 Chrudim P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 4, 2025 Vysoké Mýto V 1 - 0 99 0 1 0 6,7
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 707 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
707 707
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,20 6,20

Útok

Góly
1 0,13
Góly ze hry
1 0,13
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,91
Obdržené góly na hřišti
15 1,91
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,25

Disciplína

Žluté karty
3 0,38
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 64 % 62 % Hodnocení 74 % Vytíženost Disciplína 16 % Obrana 37 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2026/2027 91707306,20
Hlinsko 2025/2026 1401 012105,99
Hlinsko 2024/2025 2822 5551005,96
Hlinsko 2023/2024 1401 136405,91
Fortuna Divize C 1401 136405,91
Chrudim 2023/2024 90390105,93
Fortuna Divize C 90390105,93
Chrudim 2022/2023 30131006,37
Fortuna Divize C 30131006,37
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení