Pospíšil Matyáš

SK Roudnice
Dres
3
bře 23, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 17, 2023

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
756
Hodnocení
5,22
Žluté karty
4
Červené karty
1

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor lis 9, 2025 Jaroměř P 3 - 1 93 0 0 0 5,0
  2. STARMON Krajský přebor lis 2, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  3. STARMON Krajský přebor říj 26, 2025 Cidlina Nový Bydžov P 4 - 1 93 0 1 0 4,5
  4. STARMON Krajský přebor říj 19, 2025 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 3 93 0 0 0 5,0
  5. STARMON Krajský přebor říj 11, 2025 Slavia Hradec Králové P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  6. STARMON Krajský přebor říj 5, 2025 Solnice R 1 - 1 91 0 0 0 6,0
  7. STARMON Krajský přebor zář 28, 2025 Jičín V 0 - 1 93 0 0 0 7,1
  8. STARMON Krajský přebor zář 21, 2025 Vrchlabí P 4 - 0 91 0 1 0 4,5
  9. STARMON Krajský přebor zář 14, 2025 Červený Kostelec V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  10. STARMON Krajský přebor zář 7, 2025 Týniště nad Orlicí P 2 - 1 95 0 1 0 4,8
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 756 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
756 756
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,22 5,22

Útok

Góly
1 0,12
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,55
Obdržené góly na hřišti
23 2,74
Rozdíl skóre na hřišti
−10 −1,19
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
4 0,48
Červené karty
1 0,12

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 60 % 2 % Hodnocení 80 % Vytíženost Disciplína 11 % Obrana 15 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2026/2027 91756415,22
5. liga 91756415,22
Roudnice 2025/2026 2502 317915,80
Roudnice 2024/2025 3022 733906,60
AGRO CS 1. A třída 3022 733906,60
Roudnice 2023/2024 2502 2821625,79
1. A třída 2502 2821625,79
Cidlina Nový Bydžov 2022/2023 30106006,40
Cidlina Nový Bydžov 2021/2022 10300
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení