Veselý Štěpán

Bez angažmá
dub 3, 2004
22 let
Země
CZEČesko

AGRO CS 1. A třída 2024/2025

Zápasy
23
Góly
5
V základní sestavě
16
Ze střídačky
7
Odehrané minuty
1 324
Hodnocení
6,70
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída lis 10, 2024 Trutnov "B" P 1 - 4 78 0 0 0 5,3
  2. AGRO CS 1. A třída lis 3, 2024 Velichovky V 1 - 2 73 0 1 0 5,9
  3. AGRO CS 1. A třída říj 27, 2024 Slavia Hradec Králové "B" P 1 - 2 70 0 0 0 5,3
  4. AGRO CS 1. A třída říj 13, 2024 Slovan Broumov V 4 - 0 90 1 0 0 8,9
  5. AGRO CS 1. A třída říj 5, 2024 Sokol Stěžery V 3 - 5 67 0 0 0 6,7
  6. AGRO CS 1. A třída říj 3, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" R 1 - 1 68 0 0 0 6,7
  7. AGRO CS 1. A třída zář 29, 2024 Kostelec nad Orlicí V 6 - 1 77 1 0 0 7,9
  8. AGRO CS 1. A třída zář 22, 2024 Nový Hradec Králové V 8 - 2 71 1 0 0 7,9
  9. AGRO CS 1. A třída zář 8, 2024 Třebechovice pod Orebem V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  10. AGRO CS 1. A třída zář 1, 2024 Vrchlabí P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
2024/2025 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 324 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
23 23
V základní sestavě
16 16
Ze střídačky
7 7
Odehrané minuty
1 324 1 324
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,70 6,70

Útok

Góly
5 0,34
Góly ze hry
5 0,34
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
42 2,85
Obdržené góly na hřišti
16 1,09
Rozdíl skóre na hřišti
26 1,77
Zápasy bez obdrženého gólu
7 0,48

Disciplína

Žluté karty
2 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 90 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 39 % Obrana 81 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2024/2025 2351 324206,70
AGRO CS 1. A třída 2351 324206,70
Roudnice 2023/2024 2321 6871206,04
1. A třída 2321 6871206,04
Roudnice 2022/2023 1421 232806,06
AM GNOL 1. A třída 1421 232806,06
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení