Šťastný Jan

TJ Sokol Železnice
Dres
4
dub 2, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2021

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
787
Hodnocení
5,76
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor čvn 7 Vrchlabí V 4 - 2 94 1 0 0 8,0
  2. STARMON Krajský přebor kvě 31 Červený Kostelec V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  3. STARMON Krajský přebor kvě 23 Týniště nad Orlicí P 3 - 1 96 0 0 0 5,0
  4. STARMON Krajský přebor kvě 17 Sokol Třebeš P 1 - 2 97 0 0 0 5,3
  5. STARMON Krajský přebor kvě 9 Chlumec nad Cidlinou "B" R 3 - 3 92 0 1 0 5,6
  6. STARMON Krajský přebor kvě 3 Libčany V 3 - 1 100 0 0 0 7,0
  7. STARMON Krajský přebor dub 25 Dobruška P 4 - 1 93 0 0 0 5,0
  8. STARMON Krajský přebor dub 18 Jičín R 2 - 2 94 0 0 0 6,0
  9. STARMON Krajský přebor dub 12 Jaroměř R 1 - 1 94 0 1 0 5,6
  10. STARMON Krajský přebor dub 5 Spartak Rychnov nad Kněžnou R 2 - 2 98 1 0 0 7,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 787 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
787 787
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,76 5,76

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,60
Obdržené góly na hřišti
19 2,17
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,57
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
1 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 61 % 21 % Hodnocení 82 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 30 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 91787105,76
5. liga 91787105,76
Sokol Železnice 2025/2026 2942 644405,76
Sokol Železnice 2024/2025 2712 441715,92
Sokol Železnice 2023/2024 3042 559606,70
1. A třída 3042 559606,70
Sokol Železnice 2022/2023 3042 434606,67
AM GNOL 1. A třída 3042 434606,67
Sokol Železnice 2021/2022 231997206,62
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení