Šťastný Jan

TJ Sokol Železnice
Dres
4
dub 2, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2021

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
787
Hodnocení
5,76
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor dub 2 Solnice P 1 - 0 94 0 0 0 5,2
  2. STARMON Krajský přebor bře 29 Cidlina Nový Bydžov P 0 - 5 90 0 0 0 4,9
  3. STARMON Krajský přebor bře 22 Dvůr Králové nad Labem R 3 - 3 96 1 0 0 7,0
  4. STARMON Krajský přebor bře 15 Slavia Hradec Králové P 0 - 2 29 0 1 0 5,5
  5. STARMON Krajský přebor lis 22, 2025 Červený Kostelec V 1 - 3 89 0 0 0 6,8
  6. STARMON Krajský přebor lis 19, 2025 Jaroměř R 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  7. STARMON Krajský přebor lis 15, 2025 Roudnice P 2 - 0 91 0 0 0 5,0
  8. STARMON Krajský přebor lis 9, 2025 Vrchlabí P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  9. STARMON Krajský přebor říj 26, 2025 Týniště nad Orlicí P 1 - 4 90 0 0 0 4,2
  10. STARMON Krajský přebor říj 19, 2025 Sokol Třebeš P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 787 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
787 787
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,76 5,76

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,60
Obdržené góly na hřišti
19 2,17
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,57
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
1 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 61 % 21 % Hodnocení 82 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 30 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 91787105,76
5. liga 91787105,76
Sokol Železnice 2025/2026 2942 644405,76
Sokol Železnice 2024/2025 2712 441715,92
Sokol Železnice 2023/2024 3042 559606,70
1. A třída 3042 559606,70
Sokol Železnice 2022/2023 3042 434606,67
AM GNOL 1. A třída 3042 434606,67
Sokol Železnice 2021/2022 231997206,62
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení