Dres
4
kvě 7, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 7, 2020

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
940
Hodnocení
5,87
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída kvě 11, 2024 Trutnov "B" R 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  2. 1. A třída kvě 8, 2024 Sokol Stěžery V 0 - 2 91 0 0 0 7,3
  3. 1. A třída kvě 5, 2024 Vrchlabí R 2 - 2 96 0 0 0 6,1
  4. 1. A třída dub 27, 2024 Sokol Třebeš "B" R 1 - 1 91 0 0 0 6,0
  5. 1. A třída dub 20, 2024 Miletín V 0 - 6 77 0 1 0 7,0
  6. 1. A třída dub 6, 2024 Kostelec nad Orlicí P 5 - 0 46 0 0 0 5,7
  7. 1. A třída bře 30, 2024 Vysoká nad Labem P 4 - 3 66 0 0 0 5,3
  8. 1. A třída bře 24, 2024 Bystřian Kunčice V 6 - 3 19 0 0 0 6,1
  9. 1. A třída bře 17, 2024 Sokol Železnice P 1 - 0 78 0 0 0 5,3
  10. 1. A třída lis 11, 2023 Nové Město nad Metují V 0 - 2 92 0 0 0 7,3
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 940 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
940 940
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,87 5,87

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 1,53
Obdržené góly na hřišti
21 2,01
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,48
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 23 % 35 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 34 %

Sezóny

Ročníky
Slavia Hradec Králové 2026/2027 100940005,87
Slavia Hradec Králové 2025/2026 2922 588106,80
Slavia Hradec Králové "B" 2024/2025 2532 177106,18
AGRO CS 1. A třída 2532 177106,18
Slavia Hradec Králové "B" 2023/2024 2621 920106,62
1. A třída 2621 920106,62
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení