Bauer David

MFK Chrudim
Dres
12
kvě 28, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 10, 2017

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
12
Góly
4
V základní sestavě
12
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
995
Hodnocení
6,38
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 6, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9, 2025 Dobrovice P 2 - 0 59 0 0 0 5,2
  3. Fortuna Divize C čvn 8, 2024 Benešov V 1 - 2 98 1 0 0 7,5
  4. Fortuna Divize C čvn 1, 2024 Turnov R 2 - 2 95 2 0 0 8,0
  5. Fortuna Divize C kvě 4, 2024 Hlinsko V 3 - 1 86 0 1 0 6,6
  6. Fortuna Divize C bře 23, 2024 Spoje Praha R 0 - 0 75 0 0 0 6,3
  7. Fortuna Divize C bře 16, 2024 Trutnov V 6 - 1 91 1 0 0 8,2
  8. Fortuna Divize C bře 10, 2024 Čáslav V 1 - 3 90 0 1 0 6,9
  9. Fortuna Divize C lis 11, 2023 Benešov R 2 - 2 78 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C říj 29, 2023 Benátky nad Jizerou P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 995 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
12 12
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
995 995
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,38 6,38

Útok

Góly
4 0,36
Góly ze hry
4 0,36
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,36
Obdržené góly na hřišti
14 1,27
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,09
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,36

Disciplína

Žluté karty
1 0,09
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 64 % 80 % Hodnocení 56 % Vytíženost Disciplína 58 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Chrudim 2025/2026 124995106,38
Chrudim 2023/2024 1361 160207,02
Fortuna Divize C 1361 160207,02
Chrudim 2022/2023 2121 809306,21
Fortuna Divize C 2121 809306,21
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení