Bauer David

MFK Chrudim
Dres
12
kvě 28, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 10, 2017

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
12
Góly
4
V základní sestavě
12
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
995
Hodnocení
6,38
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 1, 2023 Trutnov P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  2. Fortuna Divize C bře 18, 2023 Vysoké Mýto R 1 - 1 81 0 0 0 5,6
  3. Fortuna Divize C bře 12, 2023 Dobrovice V 6 - 1 79 0 0 0 7,3
  4. Fortuna Divize C bře 4, 2023 Slovan Liberec R 3 - 3 94 1 0 0 7,3
  5. Fortuna Divize C lis 12, 2022 Náchod V 2 - 0 86 0 0 0 7,3
  6. Fortuna Divize C říj 28, 2022 Turnov V 3 - 2 45 0 0 0 5,8
  7. Fortuna Divize C říj 15, 2022 Ústí nad Orlicí P 1 - 2 64 1 0 0 6,8
  8. Fortuna Divize C říj 9, 2022 Hlinsko P 2 - 1 87 0 0 0 5,2
  9. Fortuna Divize C říj 2, 2022 Dvůr Králové nad Labem R 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  10. Fortuna Divize C zář 25, 2022 Cidlina Nový Bydžov V 0 - 1 94 0 0 0 7,1
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 995 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
12 12
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
995 995
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,38 6,38

Útok

Góly
4 0,36
Góly ze hry
4 0,36
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,36
Obdržené góly na hřišti
14 1,27
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,09
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,36

Disciplína

Žluté karty
1 0,09
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 64 % 80 % Hodnocení 56 % Vytíženost Disciplína 58 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Chrudim 2025/2026 124995106,38
Chrudim 2023/2024 1361 160207,02
Fortuna Divize C 1361 160207,02
Chrudim 2022/2023 2121 809306,21
Fortuna Divize C 2121 809306,21
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení