Dres
26
čvn 14, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 23, 2021

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
878
Hodnocení
6,05
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B dub 13, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" V 2 - 5 80 0 0 0 7,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina B dub 5, 2025 České Meziříčí V 4 - 3 59 0 0 0 6,2
  3. JAKO 1. B třída - skupina B bře 30, 2025 Sokol Provodov V 2 - 5 88 0 0 0 7,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina B lis 2, 2024 Lokomotiva Hradec Králové R 2 - 2 62 0 0 0 5,6
  5. JAKO 1. B třída - skupina B říj 26, 2024 Spartak Opočno V 4 - 1 93 1 0 0 8,6
  6. JAKO 1. B třída - skupina B říj 19, 2024 Olympia Hradec Králové 1901 P 1 - 0 70 0 0 0 5,3
  7. JAKO 1. B třída - skupina B říj 12, 2024 Slavoj Teplice nad Metují V 2 - 0 91 0 0 0 7,3
  8. JAKO 1. B třída - skupina B říj 6, 2024 Lokomotiva Meziměstí V 2 - 3 85 0 0 0 6,3
  9. JAKO 1. B třída - skupina B zář 28, 2024 Slavoj Předměřice nad Labem R 0 - 0 64 0 0 0 6,3
  10. JAKO 1. B třída - skupina B zář 22, 2024 Náchod "B" V 0 - 2 65 0 0 0 6,6
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 878 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
878 878
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,05 6,05

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,26
Obdržené góly na hřišti
14 1,44
Rozdíl skóre na hřišti
8 0,82
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,21

Disciplína

Žluté karty
3 0,31
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 31 % 48 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 17 % Obrana 68 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2026/2027 100878306,05
AGRO CS 6. liga 100878306,05
Nové Město nad Metují 2025/2026 2711 669406,13
AGRO CS 1. A třída 2711 669406,13
Nové Město nad Metují 2024/2025 2421 834106,67
Nové Město nad Metují 2023/2024 2111 040405,41
1. A třída 2111 040405,41
Nové Město nad Metují 2022/2023 3078205,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení