Dres
26
čvn 14, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 23, 2021

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
878
Hodnocení
6,05
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída bře 28 Jiskra Hořice R 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  2. AGRO CS 1. A třída bře 21 Trutnov "B" R 3 - 3 75 0 1 0 6,2
  3. AGRO CS 1. A třída bře 14 Kostelec nad Orlicí R 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  4. AGRO CS 1. A třída bře 7 Česká Skalice P 1 - 2 18 0 0 0 5,2
  5. AGRO CS 1. A třída lis 15, 2025 Lázně Bělohrad P 1 - 3 31 0 0 0 5,7
  6. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2025 Sokol Třebeš "B" V 0 - 4 14 0 0 0 6,2
  7. AGRO CS 1. A třída lis 2, 2025 Slavia Hradec Králové "B" P 3 - 1 28 0 0 0 5,3
  8. AGRO CS 1. A třída říj 25, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" R 1 - 1 46 0 0 0 6,0
  9. AGRO CS 1. A třída říj 18, 2025 Nový Hradec Králové P 2 - 1 57 0 0 0 5,4
  10. AGRO CS 1. A třída říj 11, 2025 Bystřian Kunčice V 4 - 0 77 0 0 0 6,9
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 878 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
878 878
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,05 6,05

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,26
Obdržené góly na hřišti
14 1,44
Rozdíl skóre na hřišti
8 0,82
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,21

Disciplína

Žluté karty
3 0,31
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 31 % 48 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 17 % Obrana 68 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2026/2027 100878306,05
AGRO CS 6. liga 100878306,05
Nové Město nad Metují 2025/2026 2711 669406,13
AGRO CS 1. A třída 2711 669406,13
Nové Město nad Metují 2024/2025 2421 834106,67
Nové Město nad Metují 2023/2024 2111 040405,41
1. A třída 2111 040405,41
Nové Město nad Metují 2022/2023 3078205,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení