Tvrdek Matěj

TJ Jiskra Hořice
Dres
7
říj 7, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2025

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
932
Hodnocení
5,94
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída čvn 13 Bystřian Kunčice V 4 - 1 92 0 0 0 7,1
  2. AGRO CS 1. A třída čvn 6 Černilov V 1 - 3 92 0 0 0 7,1
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 31 Kopidlno V 7 - 0 90 0 0 0 7,6
  4. AGRO CS 1. A třída kvě 24 Sokol Stěžery V 1 - 3 93 0 0 0 7,1
  5. AGRO CS 1. A třída kvě 17 Slavoj Skřivany V 6 - 0 90 0 0 0 7,5
  6. AGRO CS 1. A třída kvě 9 Lokomotiva Hradec Králové V 2 - 4 94 0 0 0 7,0
  7. AGRO CS 1. A třída kvě 2 Sokol Třebeš "B" R 2 - 2 96 0 0 0 6,0
  8. AGRO CS 1. A třída dub 18 Kostelec nad Orlicí R 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  9. AGRO CS 1. A třída dub 12 Česká Skalice V 6 - 1 92 0 0 0 7,2
  10. AGRO CS 1. A třída dub 5 Lázně Bělohrad R 4 - 4 92 0 1 0 5,7
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 932 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
932 932
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,94 5,94

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,45
Obdržené góly na hřišti
15 1,45
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,29

Disciplína

Žluté karty
2 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 22 % 39 % Hodnocení 98 % Vytíženost Disciplína 31 % Obrana 58 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Hořice 2026/2027 100932205,94
5. liga 100932205,94
Jiskra Hořice 2025/2026 2902 658306,63
AGRO CS 1. A třída 2902 658306,63
Slavia Hradec Králové "B" 2024/2025 2701 343106,11
AGRO CS 1. A třída 2701 343106,11
Miletín 2023/2024 2021 612115,53
1. A třída 2021 612115,53
Slavia Hradec Králové "B" 2021/2022 21181007,65
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení