Hladík Tomáš

SK Roudnice
Dres
9
lis 12, 2004
21 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 24, 2018

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
644
Hodnocení
5,43
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor čvn 7 Jaroměř R 1 - 1 95 0 0 0 6,0
  2. STARMON Krajský přebor kvě 31 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 0 62 0 0 0 5,3
  3. STARMON Krajský přebor kvě 24 Cidlina Nový Bydžov P 2 - 4 81 0 0 0 5,0
  4. STARMON Krajský přebor kvě 17 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 0 95 0 0 0 5,0
  5. STARMON Krajský přebor kvě 13 Dobruška V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  6. STARMON Krajský přebor kvě 10 Slavia Hradec Králové P 1 - 3 67 0 0 0 5,2
  7. STARMON Krajský přebor kvě 3 Solnice P 3 - 1 78 0 0 0 5,0
  8. STARMON Krajský přebor dub 25 Jičín R 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  9. STARMON Krajský přebor dub 19 Vrchlabí P 1 - 2 94 1 0 0 6,2
  10. STARMON Krajský přebor dub 12 Červený Kostelec R 1 - 1 86 1 0 0 7,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 644 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
644 644
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,43 5,43

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,26
Obdržené góly na hřišti
27 3,77
Rozdíl skóre na hřišti
−18 −2,52
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 17 % 8 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 6 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2026/2027 90644005,43
5. liga 90644005,43
Roudnice 2025/2026 3042 107006,10
Roudnice 2024/2025 2972 386306,77
AGRO CS 1. A třída 2972 386306,77
Roudnice 2023/2024 29101 907106,48
1. A třída 29101 907106,48
Roudnice 2022/2023 202898006,19
Roudnice 2021/2022 1015005,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení