Hladík Tomáš

SK Roudnice
Dres
9
lis 12, 2004
21 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 24, 2018

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
644
Hodnocení
5,43
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 3, 2023 Sokol Třebeš "B" P 5 - 1 80 0 0 0 4,9
  2. AM GNOL 1. A třída kvě 28, 2023 Nové Město nad Metují V 5 - 1 61 1 0 0 8,4
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 21, 2023 Trutnov "B" V 1 - 1 66 0 0 0 5,6
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 13, 2023 Třebechovice pod Orebem V 5 - 2 25 0 0 0 6,2
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 8, 2023 Bystřian Kunčice V 4 - 0 72 0 0 0 7,2
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 6, 2023 Nový Hradec Králové V 1 - 2 47 0 0 0 6,2
  7. AM GNOL 1. A třída dub 30, 2023 Lázně Bělohrad P 0 - 4 18 0 0 0 5,8
  8. AM GNOL 1. A třída dub 23, 2023 Sokol Železnice P 2 - 1 67 0 0 0 5,4
  9. AM GNOL 1. A třída dub 15, 2023 Náchod "B" V 2 - 0 77 0 0 0 7,2
  10. AM GNOL 1. A třída bře 19, 2023 Miletín P 1 - 1 48 0 0 0 6,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 644 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
644 644
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,43 5,43

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,26
Obdržené góly na hřišti
27 3,77
Rozdíl skóre na hřišti
−18 −2,52
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 17 % 8 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 6 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2026/2027 90644005,43
5. liga 90644005,43
Roudnice 2025/2026 3042 107006,10
Roudnice 2024/2025 2972 386306,77
AGRO CS 1. A třída 2972 386306,77
Roudnice 2023/2024 29101 907106,48
1. A třída 29101 907106,48
Roudnice 2022/2023 202898006,19
Roudnice 2021/2022 1015005,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení