Hladík Tomáš

SK Roudnice
Dres
9
lis 12, 2004
21 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 24, 2018

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
644
Hodnocení
5,43
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída říj 29, 2022 Nové Město nad Metují V 1 - 1 61 0 0 0 6,1
  2. AM GNOL 1. A třída říj 15, 2022 Třebechovice pod Orebem P 4 - 3 19 0 0 0 6,1
  3. AM GNOL 1. A třída říj 9, 2022 Nový Hradec Králové V 5 - 4 28 0 0 0 5,9
  4. AM GNOL 1. A třída říj 2, 2022 Lázně Bělohrad P 4 - 1 63 0 0 0 5,1
  5. AM GNOL 1. A třída zář 25, 2022 Sokol Železnice P 1 - 6 53 0 0 0 5,7
  6. AM GNOL 1. A třída zář 18, 2022 Náchod "B" V 2 - 4 21 0 0 0 6,3
  7. AM GNOL 1. A třída zář 10, 2022 Sobotka V 5 - 1 20 0 0 0 6,4
  8. AM GNOL 1. A třída zář 3, 2022 Bystřian Kunčice V 1 - 4 6 0 0 0 –
  9. AM GNOL 1. A třída dub 23, 2022 Česká Skalice P 0 - 3 15 0 0 0 5,9
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 644 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
644 644
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,43 5,43

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,26
Obdržené góly na hřišti
27 3,77
Rozdíl skóre na hřišti
−18 −2,52
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 17 % 8 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 6 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2026/2027 90644005,43
5. liga 90644005,43
Roudnice 2025/2026 3042 107006,10
Roudnice 2024/2025 2972 386306,77
AGRO CS 1. A třída 2972 386306,77
Roudnice 2023/2024 29101 907106,48
1. A třída 29101 907106,48
Roudnice 2022/2023 202898006,19
Roudnice 2021/2022 1015005,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení