Dres
9
lis 21, 2004
21 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 12, 2023

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
393
Hodnocení
6,02
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Slovan Broumov V 7 - 1 91 1 0 0 8,2
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 17, 2025 Sokol Stěžery P 0 - 2 77 0 0 0 5,1
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 11, 2025 Kopidlno P 4 - 2 93 0 1 0 4,7
  4. AGRO CS 1. A třída kvě 3, 2025 Kostelec nad Orlicí P 1 - 3 71 1 0 0 6,1
  5. AGRO CS 1. A třída dub 26, 2025 Bystřian Kunčice P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  6. AGRO CS 1. A třída dub 12, 2025 Trutnov "B" R 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  7. AGRO CS 1. A třída bře 30, 2025 Velichovky R 1 - 1 9 0 0 0 –
  8. AGRO CS 1. A třída bře 22, 2025 Třebechovice pod Orebem V 3 - 2 91 1 1 0 7,4
  9. AGRO CS 1. A třída bře 15, 2025 Slavia Hradec Králové "B" P 5 - 1 74 0 0 0 5,1
  10. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2024 Lázně Bělohrad P 1 - 5 51 0 1 0 5,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 393 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
393 393
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,02 6,02

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,60
Obdržené góly na hřišti
7 1,60
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,46

Disciplína

Žluté karty
3 0,69
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 21 % 44 % Hodnocení 57 % Vytíženost Disciplína 5 % Obrana 61 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2026/2027 90393306,02
AGRO CS 6. liga 90393306,02
Nový Hradec Králové 2025/2026 186886406,29
Nový Hradec Králové 2024/2025 1661 097306,33
AGRO CS 1. A třída 1661 097306,33
Nový Hradec Králové 2023/2024 163859006,29
1. A třída 163859006,29
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení