Bernard Vojtěch

FK Kopidlno
Dres
3
bře 6, 2005
21 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 9, 2016

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
30
Góly
7
V základní sestavě
30
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 616
Hodnocení
5,91
Žluté karty
13
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A zář 2, 2023 Spartak Kosičky V 2 - 3 95 0 0 0 6,8
  2. JAKO 1. B třída - skupina A srp 19, 2023 Sokol Nepolisy R 2 - 2 71 0 1 0 5,9
  3. JAKO 1. B třída - skupina A srp 13, 2023 Slavoj Skřivany V 7 - 1 25 0 0 0 6,2
  4. JAKO 1. B třída - skupina A srp 5, 2023 Lázně Bělohrad "B" V 1 - 5 28 0 0 0 6,2
  5. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 17, 2023 Dvůr Králové nad Labem "B" V 3 - 4 57 0 0 0 6,3
  6. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 10, 2023 Jičín "B" V 3 - 5 55 1 0 0 7,6
  7. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 4, 2023 Rudník V 7 - 0 59 0 0 0 7,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 27, 2023 Cidlina Nový Bydžov "B" V 0 - 1 95 0 0 0 7,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 21, 2023 Vrchlabí "B" V 5 - 1 91 1 0 0 8,2
  10. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 13, 2023 Nová Paka V 2 - 5 78 0 0 0 7,0
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 616 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
30 30
V základní sestavě
30 30
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 616 2 616
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,91 5,91

Útok

Góly
7 0,24
Góly ze hry
7 0,24
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
47 1,62
Obdržené góly na hřišti
74 2,55
Rozdíl skóre na hřišti
−27 −0,93
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,10

Disciplína

Žluté karty
13 0,45
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 61 % 36 % Hodnocení 98 % Vytíženost Disciplína 7 % Obrana 23 %

Sezóny

Ročníky
Kopidlno 2025/2026 3072 6161305,91
AGRO CS 1. A třída 3072 6161305,91
Kopidlno 2024/2025 2992 705806,43
AGRO CS 1. A třída 2992 705806,43
Kopidlno 2023/2024 2471 748306,89
Kopidlno 2022/2023 2451 575506,45
Kopidlno 2021/2022 2011 033205,99
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení