Petřík Miroslav

Bez angažmá
zář 1, 2005
21 let
Země
CZEČesko

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
123
Hodnocení
5,10
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída bře 22, 2025 Nový Hradec Králové P 3 - 2 33 0 0 0 5,1
  2. AGRO CS 1. A třída bře 15, 2025 Vrchlabí P 1 - 2 17 0 0 0 5,5
  3. AGRO CS 1. A třída lis 16, 2024 Černilov P 6 - 1 23 0 0 0 5,8
  4. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2024 Kopidlno P 2 - 5 61 0 0 0 5,4
  5. AGRO CS 1. A třída lis 2, 2024 Bystřian Kunčice P 4 - 1 63 0 0 0 5,4
  6. AGRO CS 1. A třída říj 28, 2024 Kostelec nad Orlicí P 0 - 3 31 0 0 0 5,6
  7. AGRO CS 1. A třída říj 26, 2024 Trutnov "B" P 0 - 1 28 0 0 0 5,9
  8. AGRO CS 1. A třída říj 20, 2024 Velichovky P 1 - 0 67 0 0 0 5,3
  9. AGRO CS 1. A třída říj 12, 2024 Slavia Hradec Králové "B" P 1 - 5 31 0 0 0 5,8
  10. AGRO CS 1. A třída říj 6, 2024 Sokol Třebeš "B" P 2 - 1 63 0 0 0 5,1
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 123 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
123 123
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,10 5,10

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
4 2,93
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −2,93
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 2 % Hodnocení 28 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 15 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2025/2026 20123005,10
Třebechovice pod Orebem 2024/2025 2421 037005,91
AGRO CS 1. A třída 2421 037005,91
Třebechovice pod Orebem 2023/2024 101237006,11
1. A třída 101237006,11
Třebechovice pod Orebem 2021/2022 21118006,75
Třebechovice pod Orebem 2020/2021 1030005,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení