Sirotek Matěj

TJ Sokol Stěžery
Dres
4
úno 9, 2006
20 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 3, 2025

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
657
Hodnocení
6,26
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída kvě 24 Jiskra Hořice P 1 - 3 93 0 0 0 5,0
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 16 Trutnov "B" P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 9 Kostelec nad Orlicí R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  4. AGRO CS 1. A třída kvě 3 Česká Skalice V 1 - 2 98 1 0 0 7,8
  5. AGRO CS 1. A třída dub 18 Nové Město nad Metují R 1 - 1 65 0 0 0 5,6
  6. AGRO CS 1. A třída dub 12 Slavia Hradec Králové "B" R 1 - 1 83 0 0 0 6,0
  7. AGRO CS 1. A třída dub 4 Cidlina Nový Bydžov "B" P 3 - 1 90 0 0 0 5,0
  8. AGRO CS 1. A třída bře 29 Nový Hradec Králové P 2 - 3 92 0 0 0 5,3
  9. AGRO CS 1. A třída bře 21 Bystřian Kunčice P 4 - 3 87 0 1 0 4,9
  10. AGRO CS 1. A třída bře 15 Černilov V 1 - 0 92 0 0 0 7,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 657 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
657 657
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,26 6,26

Útok

Góly
1 0,14
Góly ze hry
1 0,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
18 2,47
Obdržené góly na hřišti
16 2,19
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,27
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 71 % 62 % Hodnocení 80 % Vytíženost Disciplína 33 % Obrana 36 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 71657106,26
AGRO CS 6. liga 71657106,26
Sokol Stěžery 2025/2026 2812 236305,90
AGRO CS 1. A třída 2812 236305,90
Sokol Stěžery 2023/2024 40187105,33
1. A třída 40187105,33
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení