Fanta Ondřej

TJ Sokol Železnice
Dres
2
dub 20, 2006
20 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2024

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
505
Hodnocení
5,17
Žluté karty
3
Červené karty
1

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor kvě 1, 2025 Jaroměř P 2 - 1 94 0 1 0 4,8
  2. VOTROK Krajský přebor dub 26, 2025 Vysoká nad Labem R 0 - 0 81 0 0 0 6,3
  3. VOTROK Krajský přebor dub 20, 2025 Náchod R 2 - 2 98 0 0 0 6,1
  4. VOTROK Krajský přebor dub 12, 2025 Libčany P 2 - 0 101 0 0 0 5,0
  5. VOTROK Krajský přebor dub 6, 2025 Jiskra Hořice P 1 - 3 31 1 1 0 6,5
  6. VOTROK Krajský přebor bře 30, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou R 2 - 2 63 0 0 0 6,4
  7. VOTROK Krajský přebor bře 23, 2025 Dobruška P 1 - 2 83 0 0 0 5,3
  8. VOTROK Krajský přebor lis 16, 2024 Sokol Třebeš R 1 - 1 19 0 0 0 6,4
  9. VOTROK Krajský přebor lis 10, 2024 Týniště nad Orlicí V 2 - 0 24 0 0 0 6,3
  10. VOTROK Krajský přebor lis 3, 2024 Česká Skalice P 4 - 2 74 0 1 0 5,2
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 505 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
505 505
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,17 5,17

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,25
Obdržené góly na hřišti
13 2,32
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −1,07
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,18

Disciplína

Žluté karty
3 0,53
Červené karty
1 0,18

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 17 % 2 % Hodnocení 55 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 25 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 70505315,17
5. liga 70505315,17
Sokol Železnice 2025/2026 2871 943606,07
Sokol Železnice 2024/2025 3012 1031105,96
VOTROK Krajský přebor 3012 1031105,96
Cidlina Nový Bydžov "B" 2023/2024 31141006,17
1. A třída 31141006,17
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení