Fanta Ondřej

TJ Sokol Železnice
Dres
2
dub 20, 2006
20 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2024

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
505
Hodnocení
5,17
Žluté karty
3
Červené karty
1

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor říj 27, 2024 Dvůr Králové nad Labem R 3 - 3 67 0 0 0 5,6
  2. VOTROK Krajský přebor říj 20, 2024 Solnice P 2 - 0 68 0 0 0 5,3
  3. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2024 Červený Kostelec P 0 - 2 98 0 0 0 5,0
  4. VOTROK Krajský přebor říj 5, 2024 Chlumec nad Cidlinou P 2 - 1 19 0 0 0 5,9
  5. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2024 Vysoká nad Labem V 1 - 0 71 0 1 0 6,6
  6. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Náchod P 3 - 1 46 0 0 0 5,9
  7. VOTROK Krajský přebor zář 18, 2024 Libčany V 2 - 0 75 0 1 0 6,6
  8. VOTROK Krajský přebor zář 7, 2024 Jiskra Hořice R 1 - 1 84 0 0 0 6,0
  9. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou R 2 - 2 76 0 1 0 5,0
  10. VOTROK Krajský přebor srp 25, 2024 Dobruška V 0 - 3 95 0 0 0 7,4
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 505 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
505 505
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,17 5,17

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,25
Obdržené góly na hřišti
13 2,32
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −1,07
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,18

Disciplína

Žluté karty
3 0,53
Červené karty
1 0,18

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 17 % 2 % Hodnocení 55 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 25 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 70505315,17
5. liga 70505315,17
Sokol Železnice 2025/2026 2871 943606,07
Sokol Železnice 2024/2025 3012 1031105,96
VOTROK Krajský přebor 3012 1031105,96
Cidlina Nový Bydžov "B" 2023/2024 31141006,17
1. A třída 31141006,17
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení