Hemelík František

FK Jaroměř
Dres
2
čvc 17, 2006
20 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 17, 2014

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
936
Hodnocení
6,76
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor čvn 12 Solnice V 3 - 1 57 0 0 0 6,9
  2. STARMON Krajský přebor kvě 31 Vrchlabí P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
  3. STARMON Krajský přebor kvě 24 Červený Kostelec V 1 - 2 94 0 0 0 6,8
  4. STARMON Krajský přebor kvě 10 Sokol Třebeš R 2 - 2 95 0 0 0 6,1
  5. STARMON Krajský přebor kvě 3 Chlumec nad Cidlinou "B" R 1 - 1 95 0 0 0 6,0
  6. STARMON Krajský přebor dub 25 Libčany P 1 - 0 91 0 0 0 5,2
  7. STARMON Krajský přebor dub 12 Sokol Železnice R 1 - 1 94 0 0 0 6,1
  8. STARMON Krajský přebor dub 4 Jičín R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  9. STARMON Krajský přebor bře 29 Spartak Rychnov nad Kněžnou R 0 - 0 95 0 0 0 6,3
  10. STARMON Krajský přebor bře 25 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 2 94 0 0 0 5,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 936 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
936 936
Kapitánem
2 2
Hodnocení
6,76 6,76

Útok

Góly
2 0,19
Góly ze hry
2 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 1,92
Obdržené góly na hřišti
10 0,96
Rozdíl skóre na hřišti
10 0,96
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,29

Disciplína

Žluté karty
3 0,29
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 72 % 91 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 21 % Obrana 75 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř 2026/2027 102936306,76
5. liga 102936306,76
Jaroměř 2025/2026 2722 196106,11
Jaroměř 2024/2025 3022 655206,32
Jaroměř 2023/2024 60147205,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení