Dres
2
srp 2, 2006
20 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 1, 2024

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
245
Hodnocení
6,10
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída dub 13, 2025 Vrchlabí V 2 - 1 96 0 0 0 6,9
  2. AGRO CS 1. A třída dub 6, 2025 Lázně Bělohrad V 1 - 3 95 0 0 0 7,0
  3. AGRO CS 1. A třída bře 29, 2025 Černilov V 5 - 2 82 2 0 0 9,6
  4. AGRO CS 1. A třída bře 23, 2025 Kopidlno V 0 - 1 93 1 0 0 8,6
  5. AGRO CS 1. A třída bře 15, 2025 Bystřian Kunčice V 3 - 1 90 0 0 0 6,9
  6. AGRO CS 1. A třída lis 24, 2024 Vrchlabí P 5 - 0 46 0 0 0 5,2
  7. AGRO CS 1. A třída říj 26, 2024 Slovan Broumov V 2 - 1 79 0 0 0 6,7
  8. AGRO CS 1. A třída říj 19, 2024 Nový Hradec Králové P 3 - 4 94 1 0 0 5,9
  9. AGRO CS 1. A třída říj 12, 2024 Kostelec nad Orlicí P 5 - 4 92 0 0 0 5,3
  10. AGRO CS 1. A třída zář 1, 2024 Černilov P 4 - 0 33 0 0 0 5,6
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 245 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
245 245
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,10 6,10

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
5 1,84
Obdržené góly na hřišti
5 1,84
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,37

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 24 % 53 % Hodnocení 43 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 50 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 30245006,10
AGRO CS 6. liga 30245006,10
Sokol Stěžery 2025/2026 2751 688106,09
AGRO CS 1. A třída 2751 688106,09
Sokol Stěžery 2024/2025 2381 752406,46
AGRO CS 1. A třída 2381 752406,46
Sokol Stěžery 2023/2024 1511 076005,77
1. A třída 1511 076005,77
Cidlina Nový Bydžov "B" 2023/2024 31142006,13
1. A třída 31142006,13
Sokol Stěžery 2022/2023 100399006,04
Sokol Stěžery 2021/2022 2023006,20
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení