Dres
11
říj 18, 2006
19 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 17, 2022

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
4
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
635
Hodnocení
7,21
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída kvě 23 Lázně Bělohrad V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 16 Nové Město nad Metují P 4 - 1 91 0 0 0 4,9
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 7 Slavia Hradec Králové "B" P 1 - 3 92 0 0 0 5,0
  4. AGRO CS 1. A třída kvě 2 Cidlina Nový Bydžov "B" V 0 - 1 94 0 1 0 6,7
  5. AGRO CS 1. A třída dub 25 Sokol Třebeš "B" R 1 - 1 93 0 1 0 5,7
  6. AGRO CS 1. A třída dub 18 Bystřian Kunčice R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  7. AGRO CS 1. A třída dub 12 Černilov V 1 - 5 91 0 0 0 7,1
  8. AGRO CS 1. A třída dub 4 Kopidlno P 0 - 3 91 0 0 0 5,0
  9. AGRO CS 1. A třída bře 29 Sokol Stěžery V 2 - 3 92 0 0 0 6,8
  10. AGRO CS 1. A třída bře 21 Slavoj Skřivany V 4 - 1 45 0 0 0 6,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 635 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
635 635
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,21 7,21

Útok

Góly
4 0,57
Góly ze hry
4 0,57
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
23 3,26
Obdržené góly na hřišti
13 1,84
Rozdíl skóre na hřišti
10 1,42
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 90 % 97 % Hodnocení 76 % Vytíženost Disciplína 31 % Obrana 50 %

Sezóny

Ročníky
Nový Hradec Králové 2026/2027 74635107,21
AGRO CS 6. liga 74635107,21
Nový Hradec Králové 2025/2026 3062 718806,31
AGRO CS 1. A třída 3062 718806,31
Nový Hradec Králové 2024/2025 2231 589406,16
AGRO CS 1. A třída 2231 589406,16
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení