Sehnoutek Štěpán

TJ Sokol Stěžery
Dres
6
říj 12, 2006
20 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 12, 2014

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
844
Hodnocení
6,42
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída zář 13, 2025 Slavia Hradec Králové "B" R 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  2. AGRO CS 1. A třída zář 7, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" R 3 - 3 91 0 0 0 6,0
  3. AGRO CS 1. A třída srp 30, 2025 Nový Hradec Králové V 2 - 3 96 0 1 0 6,5
  4. AGRO CS 1. A třída srp 23, 2025 Bystřian Kunčice P 3 - 4 93 0 0 0 5,2
  5. AGRO CS 1. A třída srp 16, 2025 Černilov P 4 - 2 76 0 0 0 5,1
  6. AGRO CS 1. A třída srp 9, 2025 Kopidlno V 3 - 2 93 0 0 0 6,8
  7. AGRO CS 1. A třída lis 3, 2024 Sokol Třebeš "B" P 2 - 0 16 0 0 0 5,9
  8. AGRO CS 1. A třída říj 26, 2024 Slovan Broumov V 2 - 1 15 0 0 0 6,1
  9. AGRO CS 1. A třída říj 5, 2024 Roudnice P 3 - 5 47 0 0 0 5,8
  10. AGRO CS 1. A třída zář 28, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" P 3 - 1 49 0 0 0 5,2
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 844 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
844 844
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,42 6,42

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
21 2,24
Obdržené góly na hřišti
16 1,71
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,53
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,32

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 63 % 74 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 55 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 91844006,42
AGRO CS 6. liga 91844006,42
Sokol Stěžery 2025/2026 2712 121306,03
AGRO CS 1. A třída 2712 121306,03
Sokol Stěžery 2024/2025 50160005,70
Sokol Stěžery 2023/2024 101307105,86
1. A třída 101307105,86
Sokol Stěžery 2022/2023 3038006,13
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení