Mynář Radek

Konec kariéry
lis 22, 1974
51 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
6
Góly
1
V základní sestavě
2
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
222
Hodnocení
6,15
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C kvě 11, 2019 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 5 - 1 92 0 0 0 4,9
  2. Fortuna Divize C kvě 1, 2019 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 1 90 0 0 0 5,2
  3. Fortuna Divize C dub 27, 2019 Náchod P 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  4. Fortuna Divize C dub 19, 2019 Český Brod V 3 - 1 86 1 1 0 7,2
  5. Fortuna Divize C dub 13, 2019 Velké Hamry P 1 - 0 91 0 1 0 4,8
  6. Fortuna Divize C dub 6, 2019 Turnov V 2 - 1 91 1 0 0 8,3
  7. Fortuna Divize C bře 30, 2019 Spartak Slatiňany P 2 - 1 90 0 1 0 4,8
  8. Fortuna Divize C bře 23, 2019 Kolín P 1 - 1 93 1 0 0 7,3
  9. Fortuna Divize C bře 9, 2019 Čáslav P 2 - 2 40 0 0 0 5,6
  10. Fortuna Divize C říj 20, 2018 Vysoké Mýto P 2 - 0 15 0 0 0 5,9
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 222 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
222 222
Kapitánem
2 2
Hodnocení
6,15 6,15

Útok

Góly
1 0,41
Góly ze hry
1 0,41
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
2 0,81
Obdržené góly na hřišti
3 1,22
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,41
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,41

Disciplína

Žluté karty
1 0,41
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 66 % Hodnocení 25 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 74 %

Sezóny

Ročníky
Horky nad Jizerou 2021/2022 61222106,15
Fortuna Divize C 61222106,15
Horky nad Jizerou 2020/2021 66538306,47
Fortuna Divize C 66538306,47
Horky nad Jizerou 2019/2020 1361 150206,39
Fortuna Divize C 1361 150206,39
Horky nad Jizerou 2018/2019 22101 777606,30
Fortuna Divize C 22101 777606,30
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení