Straka Radim

Konec kariéry
zář 7, 1976
50 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
659
Hodnocení
7,36
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C bře 12, 2023 Letohrad V 3 - 0 93 0 0 0 8,1
  2. Fortuna Divize C lis 6, 2022 Brandýs nad Labem V 2 - 0 92 0 0 0 8,0
  3. Fortuna Divize C říj 9, 2022 Náchod V 2 - 0 95 0 0 0 8,0
  4. Fortuna Divize C zář 18, 2022 Dobrovice R 2 - 2 93 0 0 0 5,7
  5. Fortuna Divize C zář 4, 2022 Hlinsko V 5 - 2 93 0 0 0 7,0
  6. Fortuna Divize C srp 7, 2022 Čáslav V 3 - 1 95 0 0 0 7,0
  7. Fortuna Divize C čvn 18, 2022 Horky nad Jizerou V 5 - 1 92 0 0 0 7,0
  8. Fortuna Divize C kvě 28, 2022 Vysoké Mýto P 4 - 1 91 0 0 0 4,4
  9. Fortuna Divize C kvě 22, 2022 Poříčany V 5 - 0 91 0 0 0 8,2
  10. Fortuna Divize C kvě 14, 2022 Náchod V 0 - 1 94 0 0 0 7,8
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 659 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
659 659
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,36 7,36

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 2,19
Obdržené góly na hřišti
3 0,41
Rozdíl skóre na hřišti
13 1,78
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,55

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 100 % 100 % Hodnocení 47 % Vytíženost Disciplína 27 % Obrana 97 %

Sezóny

Ročníky
Benátky nad Jizerou 2023/2024 70659107,36
Fortuna Divize C 70659107,36
Benátky nad Jizerou 2022/2023 90847006,51
Fortuna Divize C 90847006,51
Benátky nad Jizerou 2021/2022 2702 412116,21
Fortuna Divize C 2702 412116,21
Benátky nad Jizerou 2020/2021 80728006,14
Fortuna Divize C 80728006,14
Benátky nad Jizerou 2019/2020 100923106,58
Fortuna Divize C 100923106,58
Benátky nad Jizerou 2018/2019 2802 571106,09
Fortuna Divize C 2802 571106,09
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení