Papoušek Petr

Konec kariéry
kvě 7, 1977
49 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
22
Góly
2
V základní sestavě
13
Ze střídačky
9
Odehrané minuty
1 422
Hodnocení
5,63
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C lis 3, 2018 Vysoké Mýto P 5 - 0 91 0 0 0 4,9
  2. Fortuna Divize C říj 28, 2018 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 0 - 4 45 0 0 0 5,8
  3. Fortuna Divize C říj 14, 2018 Náchod V 1 - 0 81 0 0 0 7,1
  4. Fortuna Divize C říj 6, 2018 Český Brod P 2 - 0 92 0 1 0 4,6
  5. Fortuna Divize C zář 30, 2018 Velké Hamry P 0 - 0 22 0 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C zář 23, 2018 Kolín V 1 - 0 11 0 0 0 6,1
  7. Fortuna Divize C zář 15, 2018 Spartak Slatiňany P 3 - 0 84 0 0 0 5,0
  8. Fortuna Divize C zář 9, 2018 Horky nad Jizerou P 2 - 4 92 0 1 0 4,6
  9. Fortuna Divize C zář 2, 2018 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 1 49 0 0 0 6,4
  10. Fortuna Divize C srp 26, 2018 Čáslav P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 422 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
9 9
Odehrané minuty
1 422 1 422
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,63 5,63

Útok

Góly
2 0,13
Góly ze hry
2 0,13
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 0,82
Obdržené góly na hřišti
41 2,59
Rozdíl skóre na hřišti
−28 −1,77
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,06

Disciplína

Žluté karty
4 0,25
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 8 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 27 % Obrana 14 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2018/2019 2221 422405,63
Fortuna Divize C 2221 422405,63
Turnov 2017/2018 1861 399306,31
Fortuna Divize C 1861 399306,31
Turnov 2016/2017 18101 229106,74
Fortuna Divize C 18101 229106,74
Turnov 2015/2016 2291 806406,38
Divize C 2291 806406,38
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení