Papoušek Petr

Konec kariéry
kvě 7, 1977
49 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
22
Góly
2
V základní sestavě
13
Ze střídačky
9
Odehrané minuty
1 422
Hodnocení
5,63
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C srp 19, 2018 Benátky nad Jizerou P 5 - 1 93 0 0 0 4,9
  2. Fortuna Divize C srp 12, 2018 Přepeře P 1 - 1 52 1 1 0 7,0
  3. Fortuna Divize C čvn 3, 2018 Kratonohy V 3 - 0 92 1 0 0 8,9
  4. Fortuna Divize C dub 15, 2018 Spartak Chrastava V 4 - 2 7 0 0 0 –
  5. Fortuna Divize C dub 11, 2018 Letohrad V 2 - 1 78 1 0 0 7,7
  6. Fortuna Divize C dub 1, 2018 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  7. Fortuna Divize C bře 24, 2018 Zbuzany 1953 P 6 - 1 90 0 0 0 4,9
  8. Fortuna Divize C bře 10, 2018 Vysoké Mýto P 1 - 1 45 0 0 0 6,4
  9. Fortuna Divize C lis 18, 2017 Čechie Vykáň V 2 - 6 90 3 0 0 10,0
  10. Fortuna Divize C lis 12, 2017 Sokol Živanice P 1 - 3 13 0 0 0 5,9
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 422 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
9 9
Odehrané minuty
1 422 1 422
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,63 5,63

Útok

Góly
2 0,13
Góly ze hry
2 0,13
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 0,82
Obdržené góly na hřišti
41 2,59
Rozdíl skóre na hřišti
−28 −1,77
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,06

Disciplína

Žluté karty
4 0,25
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 8 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 27 % Obrana 14 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2018/2019 2221 422405,63
Fortuna Divize C 2221 422405,63
Turnov 2017/2018 1861 399306,31
Fortuna Divize C 1861 399306,31
Turnov 2016/2017 18101 229106,74
Fortuna Divize C 18101 229106,74
Turnov 2015/2016 2291 806406,38
Divize C 2291 806406,38
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení