Macháček Pavel

Konec kariéry
pro 18, 1977
48 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
29
Góly
2
V základní sestavě
28
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 638
Hodnocení
5,98
Žluté karty
9
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C dub 2, 2022 Hlinsko V 3 - 1 93 0 0 0 7,1
  2. Fortuna Divize C bře 26, 2022 Kosmonosy P 3 - 0 93 0 0 0 5,0
  3. Fortuna Divize C bře 19, 2022 Čáslav P 0 - 2 95 0 0 0 5,0
  4. Fortuna Divize C bře 12, 2022 Letohrad P 3 - 2 91 0 1 0 4,8
  5. Fortuna Divize C říj 30, 2021 Horky nad Jizerou V 4 - 0 90 1 1 0 8,0
  6. Fortuna Divize C říj 23, 2021 Tochovice P 2 - 1 93 0 1 0 4,8
  7. Fortuna Divize C říj 16, 2021 Sparta Kutná Hora V 5 - 1 93 0 0 0 7,1
  8. Fortuna Divize C říj 9, 2021 Vysoké Mýto P 1 - 0 93 0 0 0 5,2
  9. Fortuna Divize C říj 2, 2021 Poříčany V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  10. Fortuna Divize C zář 28, 2021 Trutnov V 0 - 1 93 0 0 0 7,1
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 638 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
29 29
V základní sestavě
28 28
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 638 2 638
Kapitánem
28 28
Hodnocení
5,98 5,98

Útok

Góly
2 0,07
Góly ze hry
2 0,07
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
54 1,84
Obdržené góly na hřišti
60 2,05
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −0,20
Zápasy bez obdrženého gólu
7 0,24

Disciplína

Žluté karty
9 0,31
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 60 % 44 % Hodnocení 96 % Vytíženost Disciplína 19 % Obrana 32 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Libiš 2021/2022 2922 638905,98
Fortuna Divize C 2922 638905,98
Sokol Libiš 2020/2021 50462305,30
Fortuna Divize C 50462305,30
Sokol Libiš 2019/2020 1631 469305,84
Fortuna Divize C 1631 469305,84
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení