Čada Michal

Konec kariéry
led 1, 1978
48 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2017/2018

Zápasy
29
Góly
4
V základní sestavě
19
Ze střídačky
10
Odehrané minuty
1 772
Hodnocení
5,98
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C dub 11, 2018 Turnov P 2 - 1 20 0 0 0 5,5
  2. Fortuna Divize C dub 7, 2018 Brandýs nad Labem P 0 - 0 63 0 0 0 6,3
  3. Fortuna Divize C dub 4, 2018 Spartak Chrastava V 2 - 0 15 0 0 0 6,1
  4. Fortuna Divize C bře 31, 2018 Trutnov V 0 - 0 28 0 0 0 6,0
  5. Fortuna Divize C lis 18, 2017 Admira Praha V 3 - 2 75 0 0 0 6,4
  6. Fortuna Divize C lis 12, 2017 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 0 47 0 0 0 5,8
  7. Fortuna Divize C lis 4, 2017 Zbuzany 1953 P 0 - 0 13 0 0 0 6,0
  8. Fortuna Divize C říj 29, 2017 Kolín P 3 - 0 24 0 0 0 5,9
  9. Fortuna Divize C říj 21, 2017 Vysoké Mýto P 2 - 0 18 0 0 0 5,9
  10. Fortuna Divize C říj 14, 2017 Čechie Vykáň P 2 - 3 59 0 0 0 5,7
2017/2018 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 772 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
29 29
V základní sestavě
19 19
Ze střídačky
10 10
Odehrané minuty
1 772 1 772
Kapitánem
8 8
Hodnocení
5,98 5,98

Útok

Góly
4 0,20
Góly ze hry
4 0,20
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 1,12
Obdržené góly na hřišti
34 1,73
Rozdíl skóre na hřišti
−12 −0,61
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,10

Disciplína

Žluté karty
1 0,05
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 49 % 34 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 59 % Obrana 40 %

Sezóny

Ročníky
Letohrad 2017/2018 2941 772105,98
Fortuna Divize C 2941 772105,98
Letohrad 2016/2017 2752 117306,29
Fortuna Divize C 2752 117306,29
Letohrad 2015/2016 2882 387606,31
Divize C 2882 387606,31
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení