Rolko Adrian

Konec kariéry
zář 14, 1978
48 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2022/2023

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
557
Hodnocení
6,35
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 17, 2023 Sokol Javornice P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 27, 2023 Sokol Malšova Lhota V 5 - 0 92 0 0 0 7,5
  3. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 20, 2023 Slavia Hradec Králové "B" P 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 1, 2023 Baník Vamberk V 4 - 1 92 0 0 0 7,1
  5. JAKO 1. B třída - skupina B dub 19, 2023 Velichovky V 2 - 1 96 0 1 0 6,4
  6. JAKO 1. B třída - skupina B bře 25, 2023 Sokol Malšovice P 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  7. AM GNOL 1. A třída zář 2, 2018 Česká Skalice P 2 - 2 95 0 0 0 6,1
  8. AM GNOL 1. A třída srp 19, 2018 Černilov P 0 - 2 94 0 0 0 5,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 16, 2018 Velešov Doudleby nad Orlicí P 1 - 4 91 0 0 0 5,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina B dub 28, 2018 Sokol Lípa nad Orlicí P 1 - 1 93 1 0 0 7,1
2022/2023 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 557 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
557 557
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,35 6,35

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 2,10
Obdržené góly na hřišti
6 0,97
Rozdíl skóre na hřišti
7 1,13
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,16

Disciplína

Žluté karty
1 0,16
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 27 % 76 % Hodnocení 41 % Vytíženost Disciplína 37 % Obrana 87 %

Sezóny

Ročníky
Slavoj Předměřice nad Labem 2022/2023 60557106,35
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 20189005,55
Slavoj Předměřice nad Labem 2017/2018 1141 003206,35
Náchod 2016/2017 1401 243005,36
Fortuna Divize C 1401 243005,36
Olympia Hradec Králové 1901 2015/2016 1421 277007,14
Divize C 1421 277007,14
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení