Bělina Martin

Bez angažmá
úno 5, 1979
47 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2024/2025

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
752
Hodnocení
5,63
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída lis 17, 2023 Trutnov "B" P 8 - 4 91 0 0 0 4,9
  2. 1. A třída lis 11, 2023 Roudnice P 2 - 0 93 0 1 0 4,6
  3. 1. A třída říj 29, 2023 Vrchlabí R 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  4. 1. A třída říj 22, 2023 Sokol Třebeš "B" R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  5. 1. A třída říj 14, 2023 Vysoká nad Labem P 1 - 5 90 0 0 0 5,0
  6. 1. A třída říj 7, 2023 Cidlina Nový Bydžov "B" P 3 - 1 10 0 0 0 6,0
  7. 1. A třída zář 30, 2023 Kostelec nad Orlicí P 1 - 3 93 0 0 0 5,0
  8. 1. A třída zář 23, 2023 Slavia Hradec Králové "B" R 0 - 0 90 0 1 0 5,9
  9. 1. A třída zář 10, 2023 Sokol Železnice P 3 - 0 92 0 1 0 4,6
  10. 1. A třída zář 2, 2023 Třebechovice pod Orebem V 2 - 1 92 0 0 0 6,8
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 752 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
752 752
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,63 5,63

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,56
Obdržené góly na hřišti
22 2,63
Rozdíl skóre na hřišti
−9 −1,08
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 13 % Hodnocení 52 % Vytíženost Disciplína 21 % Obrana 30 %

Sezóny

Ročníky
Miletín 2024/2025 90752205,63
Miletín 2023/2024 2422 0431015,45
1. A třída 2422 0431015,45
Miletín 2022/2023 2451 829506,16
AM GNOL 1. A třída 2451 829506,16
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení