Kunášek Petr

Konec kariéry
čvc 1, 1979
47 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
28
Góly
2
V základní sestavě
27
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 550
Hodnocení
6,16
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C čvn 7, 2019 Kolín P 1 - 4 90 1 0 0 5,7
  2. Fortuna Divize C čvn 2, 2019 Benátky nad Jizerou V 3 - 1 97 0 0 0 7,0
  3. Fortuna Divize C kvě 29, 2019 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  4. Fortuna Divize C kvě 25, 2019 Přepeře P 5 - 1 90 0 0 0 4,9
  5. Fortuna Divize C kvě 19, 2019 Pardubice V 2 - 0 91 0 0 0 7,3
  6. Fortuna Divize C kvě 11, 2019 Trutnov P 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  7. Fortuna Divize C kvě 5, 2019 Vysoké Mýto P 0 - 3 93 0 0 0 5,0
  8. Fortuna Divize C dub 27, 2019 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  9. Fortuna Divize C dub 13, 2019 Náchod P 1 - 1 94 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C dub 7, 2019 Český Brod V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 550 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
28 28
V základní sestavě
27 27
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 550 2 550
Kapitánem
3 3
Hodnocení
6,16 6,16

Útok

Góly
2 0,07
Góly ze hry
1 0,04
Góly z penalt
1 0,04

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
41 1,45
Obdržené góly na hřišti
39 1,38
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,07
Zápasy bez obdrženého gólu
9 0,32

Disciplína

Žluté karty
2 0,07
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 53 % 65 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 57 % Obrana 58 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2018/2019 2822 550206,16
Fortuna Divize C 2822 550206,16
Čáslav 2017/2018 2812 346406,12
Fortuna Divize C 2812 346406,12
Čáslav 2016/2017 3002 662606,34
Fortuna Divize C 3002 662606,34
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení